Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Отстранлив Примерок За Позадина-Неутрални Гроздобер Цвеќиња Цветни Ретро Шумски Шумски Пролетни Прилагодени Претходно залепени Позадини со Лажица

Отстранлив Примерок За Позадина-Неутрални Гроздобер Цвеќиња Цветни Ретро Шумски Шумски Пролетни Прилагодени Претходно залепени

DEN 655.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода Неутрални Гроздобер Цвеќиња Цветни Ретро Шумски Лажици Отстранливата Претходно Залепена позадина е долготрајна и целосно отстранлива, што ја прави идеална за детски соби, расадници и места за изнајмување. Со Лажица, можете да се поврзете со уметници од целиот свет. Секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е нарачана во САД само за вас! Силно препорачуваме да нарачате тест-своч пред да се обврзете на целосни ролни. Иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата и обемот на овој дизајн, компјутерските монитори не се најдобриот начин да се утврди како ќе изгледа дизајнот лично. Исто така, важно е да го тестирате лепилото на вашата единствена површина. Оригинален Дизајн Авторски Права : Симут. ОТСТРАНЛИВ : Издржлив И долготраен, совршен за изнајмување, детски соби, ѕидови со акцент, облоги за фиоки и полици и проекти ЗА декор. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Едноставно натопете во вода и измазнете ја на површината, не е потребна паста или лепак. Дизајнот е отпечатен со директен пад, што значи дека нема да треба да ги надоместувате ролните кога висите - само закачете ги директно еден до друг. ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ & НАПРАВЕНИ ВО САД : Печатени на пвц-слободен хартија со користење на еко-пријателски вода-базирани мастила. Формалдехид-, фталат-и пвц-бесплатно, и обичај печатени во САД само за вас. ДОСТАПНИ ДИМЕНЗИИ : 24 во x 1ft, 3ft, 6ft, 9ft, или 12ft.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.