Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бо Партнери Стандард Јаже Со Клип 38 Црна 24 Случај LY110

Бо Партнери Стандард Јаже Со Клип 38 Црна 24 Случај LY110

DEN 447.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Прикажува значки без оштетување на облеката.Стандарден Црн Јаже со Клип. Прикажува значки без оштетување на облеката. Карактеристики круг, ткаени, најлон материјал. Удобно околу вратот. Клипот за булдог ја прикачува значката ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА на јажето за прикажување.• Црн круг ткаени најлон материјал.• 38".• Клипот за булдог ја прикачува значката ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА на јажето за прикажување.* Удобно околу вратот • * Продадени како 24 По Случај • Продадени како 24 По Случај. Црн круг ткаени најлон материјал. 38". Клипот за булдог ја прикачува значката ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА на јажето за прикажување. Удобно околу вратот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.