Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сеирус Ултра Клава Блек С М

Сеирус Ултра Клава Блек С М

DEN 559.36
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ултра Клавата Сеирус е крајната топлина во најстудените, највлажните услови. Три-ламинатниот материјал на временските услови е 100 проценти водоотпорен и ја отстранува влагата. Сопственичкиот дизајн на сеирус помага да се спречи замаглување на очилата или очилата. Четиринасочно истегнување најлон надворешен за дополнителна Удобност Руно Внатрешна Обвивка. Водоотпорна мембрана. Четири начин се водат најлон надворешниот. Конструкција со рамен спој. Се вклопува со очила.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.