Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бетмен Микрофибер Завеса Панели Во Собата

Бетмен Микрофибер Завеса Панели Во Собата

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Панелот За Завеси На Прозорецот Бетмен е дизајниран да му обезбеди на вашето дете шарено и забавно, но сепак функционално облекување на прозорци. Карактеристиките на Завесата Бетмен вклучуваат два панели на прозорци кои се украсени Со Темниот Витез и традиционалното лого На Бетмен и два широки грбови за врзување завеси што му олеснуваат на вашето дете лесно да маневрира со завесите. Овие Микрофибер Завеси, Поставени од 2, се 100 проценти полиестерски микрофибер и се перат во машина за ваша погодност. Џебот на прачката На Завесите На Бетмен ги прави едноставни за поставување или симнување за чистење. Бетмен Микрофибер Прозорец Завеса Панел, Во собата на 2 : Вклучува 2 панели и 2 вратоврска задниот џеб100 проценти полиестер микрофиберпанел димензии : 82"х 63" машина перат увезени карактеристики Темниот Витез и традиционалното лого на Бетмен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.