Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Смешни Лоша Девојка Куче Бања Туш Завеси За Када Џек Расел Териер Куче Бања Додатоци Тоалет Душеци Кутре Дома Декор

Смешни Лоша Девојка Куче Бања Туш Завеси За Када Џек Расел Териер Куче Бања Додатоци Тоалет Душеци Кутре Дома Декор

DEN 351.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

1, Материјал : завесата За Туширање е полиестерско влакно; комплетот За Подни подлоги е површина од полиестерски влакна со меѓуслој на сунѓер. 2, завесите за Туширање се отпорни на Мувла, отпорни на молци, отпорни на сапун и еколошки. 3, Различни големини на завеси за туширање од кои можете да изберете, комплетот за подлога за капење доаѓа само во една големина!Големина на комплет за бања : квадратна големина : 75х45см;Големина На форма У : 45х38см ;големина на капакот на тоалетот : 35х38см. 4, Сет за завеси за Туширање 4 парчиња : 1 x завеси за Туширање; 1 x Тепих за Пиедестал; 1 x Капак Тоалетен Капак;1 x Подлога за Капење. 5, боите На Мониторот се различни, прикажаната боја ќе има мала разлика во бојата со вистинската работа, големината на рачното мерење, ќе има 1-3 внатре во грешката, е нормална. 1, Лесен за чистење, перат. 2, список За Пакување : 1 парчиња завеса за туширање + комплет за подлога за бања. 3, Вклучува пластични куки за завеси за туширање. Лесен за инсталирање и употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.