Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Возрасни Кадифен Вуду Шапка

Возрасни Кадифен Вуду Шапка

DEN 335.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Биди Вуду Крал На Њу Орлеанс во Кадифен Вуду Шапка За Возрасни! Без разлика дали ги славите Марди Грас, Ноќта на Вештерките или Денот На Мртвите, ќе бидете во центарот на вниманието во оваа привлечна вуду капа крвавите дамки, сребрениот череп и украсите на коските ја прават оваа кадифена капа врв на плашливиот стил Кога ќе го надополните вашиот вуду костим со оваа магична облека за глава, ќе бидете подготвени да ја работите својата магија на секоја душа на Која Ќе наидете На Возрасна Кадифена Вуду Капа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.