Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Batpit: Нова Замена ЛАПТОП AC Адаптер Напојување Полнач За Acer Патување Мате 6492G, АП.0201.002, АП.0650А. 014, АП.Т2303. 001, ЛКТ2801006, САДП-65КБД

Batpit: Нова Замена ЛАПТОП AC Адаптер Напојување Полнач За Acer Патување Мате 6492G, АП.0201.002, АП.0650А. 014, АП.Т2303. 001,

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ од АДАПТЕРОТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА# / излезен напон / големина на врвот пред да го купите. **Ние се грижиме за нашите клиенти. Контактирајте не ако имате било какви прашања. Сосема Нов Batpit 19 V 3.42 A 65w AC Адаптер/Напојување/Полнач.- 1 Година Замена Гаранција на Сите Batpit Производи.- 30 Ден Гаранција За Враќање На Парите.- Нарачки брод во 1-2 работни дена.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме, усогласете го врвот на оригиналниот адаптер со врвот на сликата за да избегнете купување погрешен адаптер. Овој адаптер НЕ е компатибилен со Acer Chromebook C720 patible со следниве модели : e Machines E440, e Machines E640 G, e Machines E730 G, e Machines E732 ZG, e Machines G640 G, e Machines G730 G, Портал EC39 C, Портал EC49 C, Портал ID43 A, Портал ID49 C, Портал ID58, Портал ID59 C, Портал NE51 B, Портал NE56 R, Портал NE71 B, Портал NS41 I, Портал NS51 I, Портал NV40, Портал NV4000, Портал NV42, Портал NV4200, Портал NV44, Портал NV4400, Портал NV48, Портал NV4800, Портал NV49 C, Портал NV50 A, Портал NV51 B, Портал NV52, Портал NV5200, Портал NV53, Портал NV5300, Портал NV53 A, Портал NV54, Портал NV55 C, Портал NV55 S, Портал NV56, Портал NV57 H, Портал NV58, Портал NV5800, Портал NV59 C, Портал NV73 A, Портал NV75 S, Портал NV76 R, Портал NV77 H, Портал NV79 C, NEC Обратно 2000 C, Пакард Бел Пеперутка S2, Пакард Бел Easy Note TX86, Toshiba Dynabook СЕКИРА/530 LL, Toshiba Dynabook СЕКИРА/57 A, Toshiba Dynabook СЕКИРА/650 LS, Toshiba Dynabook СЕКИРА/730 LS, Toshiba Dynabook СЕКИРА/740 LS, Toshiba Dynabook СЕКИРА/840 LS, Toshiba Dynabook СЕКИРА/940 LS, Toshiba Dynabook CX/835 LS, Toshiba Dynabook CX/935 LS, Toshiba Dynabook TW/750 LS, Toshiba Dynabook TX/745 LS, Toshiba Dynabook TX/760 LS, Toshiba Dynabook TX/770 LS, Toshiba Dynabook TX/850 LS, Toshiba Dynabook TX/860 LS, Toshiba Dynabook TX/950 LS, Toshiba Dynabook TX/960 LSCompatible со следниве броеви дел : 25 10110 171, 25.10068.501, 25.10068.611, 25.10110.001, 25.10110.251, 25.10143.003, 91.41 Q28.001, 91.44 G28.002, 91.48 R28.003, A065 R035 L, ADP-65 JH, ADP-65 JH DB, ADP-65 MH, ADP-65 MH Б, АК.065АП.013, АК.065АП.015, АК.065АП.028, АП.0201.001, АП.0201.002, АП.06501.003, АП.06501.005, АП.06501.007, АП.06501.008, АП.06501.009, АП.06501.010, АП.06501.013, АП.06501.015, АП.06501.023, АП.06501.026, АП.06503.002, АП.06503.014, АП.06503.024, АП.06503.029, АП.06506.001, АП.06506.003, АП.06506.004, АП.0650А. 001, АП.0650А. 010, АП.0650А. 011, АП.0650А. 012, АП.0650А. 014, АП.0650Х. 003, АП.09001.003, АП.09003.006, АП.09006.006, АП.0900А. 001, АП.А0103. 001, АП.А1401. 001, АП.Т1903. 002, АП.Т2101. 001, АП.Т2303. 001, АП.Т2303. 002, АП.Т3503.002, АП06501005, АП06501007, АП06501008, АП06501009, АП06501010, АП-06501-010, АП06501015, АП06501026, АП06503024, АП06506003, АПИ2АД02, апт2303002, АПТ3503002, НА.Т2303. 001, КС-А0652Р3Б, ХП-ОК066Б13, ЛК.АД00. 032, ЛК.АД00. 043, ЛК.АД00. 054, ЛК.АДТ01. 001, ЛК.АДТ01. 002, ЛК.АДТ01. 003, ЛК.АДТ01. 004, ЛК.АДТ01. 005, ЛК.АДТ01. 006, ЛК.Т2801. 006, ЛК.T2801. 018, LC-ADT01-003, LCADT01005, LCADT01007, LCT2801006, LC-T2801-006, NP.ADT11.00 B-A05.AS, NSW24624, НА ГОДИШНО НИВО-1650-02 AC, НА ГОДИШНО НИВО-1650-02 CR, НА ГОДИШНО НИВО-1650-02 WR, НА ГОДИШНО НИВО-1650-68, НА ГОДИШНО НИВО-1650-69, НА ГОДИШНО НИВО-1650-86 AW, PA1700, НА ГОДИШНО НИВО-1700-02, НА ГОДИШНО НИВО-1700-02 AB, НА ГОДИШНО НИВО-1900-04 AW, НА ГОДИШНО НИВО-1900-04ЛР, КОМПЈУТЕР-АБ7810, КОМПЈУТЕР-АП7200, КОМПЈУТЕР-АП7900, САДП-65КБ, САДП-65КББ, САДП-65КБД, СЛС0335А1957, ТП.ПВЦАБ.22-A05-AS, AC0655517 E, ACC13 H, HP-OL093 B13 P Сосема Нов АДАПТЕР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА на ЛАПТОП, Напојување, Полнач. Излез : 19В 3.42 А 65в Адаптер. Влез : AC100~240 V / 50~60 Hz. 1 Година Гаранција. 30 Ден Гаранција За Враќање На Парите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.