Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Иконски Миленичиња Фуриго Луксузни Миленичиња Патување Ранец Превозникот, Темно Сива

Иконски Миленичиња Фуриго Луксузни Миленичиња Патување Ранец Превозникот, Темно Сива

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

За сите авантуристички луѓе кои сакаат да ги земаат своите миленици заедно со нив, Иконскиот Носач За Патувања За Миленичиња Фуриго Е вреден избор. Еден куп опции погодни за миленичиња им помагаат на кучињата да бидат безбедни и среќни во секоја ситуација. Вратите со лесен пристап ги пуштаат миленичињата внатре и надвор со удобност и цврстата мрежа нуди максимална вентилација. Вашето куче ќе ужива во одличниот поглед додека патува каде и да одите во овој луксузен носач за миленичиња со тркалачки мрежен прозорец за подобрена видливост. Превртете го надолу за тивко време. Ременот за прицврстување помага вашето куче безбедно да биде внатре во носачот. Двојните ремени за рамо ви овозможуваат удобно да го носите на грб, додека горната рачка ви овозможува да ја носите покрај себе како куфер. Плус, овој превозник за миленичиња што се преклопува лесно се претвора за компактно складирање кога не го користите. Темно сивата боја е елегантно дополнување на типична облека на отворено и друга опрема за миленичиња. Иконскиот Носач За Патувања За Миленичиња Фуриго Се препорачува за домашни миленици до 14 килограми. Иконски Пет Фуриго Луксузен Ранец/Носач За Патувања За Миленичиња, Темно Сиво : за сите авантуристички луѓе кои сакаат да ги земаат своите миленици заедно со нив. Мрежестиот прозорец може да се навива за максимална видливост. Прицврстлив ремен за ремен помага вашето куче да биде цврсто внатре во носачот. Се препорачува за домашни миленици до 14 килограми. Врати со лесен пристап и цврста мрежа за максимална вентилација. Димензии точка : 16 "L x 11" W x 8 " H.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.