Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Унисе Бебе Маица Памук Симпатична Цртан Филм Шема Блузи За 1-Годишна ХМОРА

Унисе Бебе Маица Памук Симпатична Цртан Филм Шема Блузи За 1-Годишна ХМОРА

DEN 281.44
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Големина : 90 Возрасни Совети : 1-2 Години Биста : 55см/21,65" Должина : 37см/14,57"Големина : 100 Возрасни Совети : 2-3 Години Биста : 59см/23,23" Должина : 40см/15,75"Големина : 110 Возрасни Совети : 3-4 Години Биста : 63см/24,80" Должина : 43см/16,93"Големина : 120 Возрасни Совети : 4-5 години Биста : 67см/26.38" должина : 46см/18.11"големина : 130 старосни совети : 5-6 Години Биста : 70см/27.56" должина : 50см/19.69"големина : 140 старосни совети : 6-7см Биста : 74см/29.13" должина : 54см/21.26" ● инструкции за нарачка : ве молиме внимателно Прочитајте И Изберете Ја Соодветната Големина Пред Да Поставите нарачајте и обидете се Да Избегнете Непотребни Дополнителни Трошоци поради враќањето на стоката. Животот не е лесен и претприемништвото не е лесно, ве молиме разберете, ви благодариме за соработката. ●Висококвалитетна памучна ткаенина, извезена,дише, мека и удобна. ●Испорака/услуга : откако ќе нарачате, ние веднаш ќе организираме испорака, генерално ќе земеме 10 до 12 дена испорака, ако нарачате по добивањето на какви било проблеми, или долго време не пристигна, ве молиме контактирајте со нас е-пошта, ние ќе ви обезбедиме решение во рок од 8741 часа. Доколку не сте задоволни со производот што го добивте од нас и не сакате да не контактирате, можете сами да аплицирате за враќање на средствата. Ве молиме изберете различни причини и вашата сума ќе ви биде вратена веднаш. Ви благодариме за соработката.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.