Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ergотех Двојна Клешта Монтирање, Црна

Ergотех Двојна Клешта Монтирање, Црна

DEN 2060.32
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Серијата Ergотех 130 прави монтажа на десктоп со широк екран прикажува предвремена. Дизајнирани имајќи ја предвид леснотијата на користење, нашите патентирани стожери за брзо ослободување, независно прилагодување на висината и склопување без алатки ќе ви заштедат време и енергија. Изработени од челична и алуминиумска конструкција, изберете од различни конфигурации за совршена фитинг низа со повеќе монитори, дури и ако користите различни марки и големини на монитори. Лцд Големина : до 30 " монитори. ВЕСА Компатибилност : 75Х75 И 100Х100. Прилагодување : Независно движење на крилата. Други Опции За Монтирање : монтирање на стегач. Капацитет на Тежина на мониторот : До 20 килограми по монитор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.