Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Денес Се Занимаваат Нерѓосувачки Челик Пешкир Решетката без Удирање, Бања Хоризонтална Бар Пешкир Решетката, Бања Хардвер Пешкир Решетката

Денес Се Занимаваат Нерѓосувачки Челик Пешкир Решетката без Удирање, Бања Хоризонтална Бар Пешкир Решетката, Бања Хардвер Пешкир

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Решетка за Крпи од Нерѓосувачки Челик без Удирање, Бања Хоризонтална Решетка За Крпи, Бања Хардверска Решетка За Крпи Карактеристики : Лесна инсталација без дупчење дупки. Зајакнете слој по слој без отпорност на деформација и ' рѓа. Зајакнете го мазниот слој за депилација. Зајакнете го слојот отпорен на гребење и абење. Полирање повеќе пати за да се обезбедат мазни и заоблени рабови и агли.Спецификација : Материјал : Закачалка за Бања од Нерѓосувачки челик.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.