Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Нанканг Нс-Цела Сезона УХП 265 35ЗР Гума

Нанканг Нс-Цела Сезона УХП 265 35ЗР Гума

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.NANKANG sportnex NS-25 КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивкисите временски услови влечење подобрена контролабилност подолготрајни нивоа на бучава од патот за спасување на патиштата преглед Нанканг Спортнекс NS-25 е производство на гуми за сите сезони со перформанси и високи перформанси за патнички возила и Теренци. Нанканг нуди(повеќе..) Големина : 265/35Р19. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Високи Перформанси. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2018-19 Ауди РС5 База 2016-19 Мерцедес-БЕНЦ АМГ ГТ С База 2021-22 Ауди РС5 База 2017 Бмв М4 База 2019-20 Бмв М4 ЦС 2013 Ауди РС5 База 2014-15 Ауди Рс5 Кабриолет 2018-21 Мерцедес-БЕНЦ АМГ Гт Ц База 2017-21 Мерцедес-бенц амг гт база 2011-12 Мерцедес-Бенц Слс Амг База 2007-11 Ауди С6 База 2004-05 Порше карера Гт База 2009 мерцедес-бенц Сл65 амг црна серија 2013-15 Мерцедес-Бенц СЛС АМГ ГТ И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.