Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
7. Ват Е Средна База Час Јасен Знак Или Индикатор Сијалица

7. Ват Е Средна База Час Јасен Знак Или Индикатор Сијалица

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.2500 Часа 25 Пакување 7,5 Вати С11 Средна Основа 130 2500 Час Јасен Знак или Индикаторска Сијалица.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.