Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хидраулични 51654

Хидраулични 51654

DEN 3518.40
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

WIX Кертриџ Хидрауличен Метален Канистер F. WIX HD Хидрауличните Филтри имаат премиум медиуми специфични за апликацијата, вклучувајќи синтетичка, подобрена целулоза и жичана мрежа поддржана од жица. Високата јачина, материјалите отпорни на корозија, централните цевки и крајните капачиња со супериорни компоненти за запечатување обезбедуваат хидрауличен филтер отпорен на истекување, долготраен, со високи перформанси под сите видови работни услови. Викс филтрите се препорачуваат за интервали ЗА промена НА хидрауличниот филтер ОЕМ. Фиат Алис, Хитачи, Кобелко, Комацу, Волво, Други. ВИКС Хидраулични 51654.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.