Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Во Мали Деца Зимски Ребрести Плетени Топли Помпони Шапка Шамија Ракавици Во Собата

Во Мали Деца Зимски Ребрести Плетени Топли Помпони Шапка Шамија Ракавици Во Собата

DEN 215.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис : . Карактеристики : . 100% сосема нов и висок квалитет. Зимски додатоци 3-во-1 - можете да ја користите оваа повеќефункционална шапка и шал и ракавици поставени заедно или одделно како што сакате. Сјај плеуче кадифе дизајн во цврста боја, буци ребрести плетени вертикални пруги, една големина најмногу одговара, одлична и за момчиња и за девојчиња. Манжетна капа од грав со симпатична мека помпон одозгора, декор за лепенка од вештачка кожа напред, задебелена кадифена обвивка, ја одржува главата и ушите топли. Шалот е доволно долг за да биде завиткан над себе многу пати за дополнителна топлина, спречувајќи ледените ветрови да се спуштат по вратот. Ракавици со полни прсти, дизајн на навивање со манжетни, кои доаѓаат со конец за вашето дете да може да ги наниже ракавиците околу вратот на вашето бебе. Совршен за училишни духовни настани, кампување, пешачење, трчање, возење велосипед или која било друга активност каде што сакате да ве стопли ногин. 1 шапка и шал и ракавици само, други додатоци демо на сликата не се вклучени!. Спецификација : . Материјал : Кадифен. Големина : Една Големина. Препорачана Возраст : 2-8 години. Изборна Боја : Црвена, Розова, Длабоко Кафе, Жолта, Каки, Црна, Млечна Бела, Морнарица, Длабоко Сива, Светло Сива, Портокалова Црвена. Количина : 1 сет. Топла брза : . 1.Големината на азиските луѓе е 1 или 2 големини помала од Европската и Американската. 2.Ве молиме имајте предвид дека ниската температура измиена, не белење и ставете под пламеното сонце подолго време. 3.As различни методи за мерење, тоа ќе се случи 1-3 см отстапување за предметите,ве молиме осигурајте се дека е во ред за вас пред да нарачате. 4.Поради различни монитори и светилки,сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот,навистина ви благодариме за вашето љубезно разбирање!. . Пакетот вклучува : . 1 х Плетена Капа. 1 х шамија. 1 пар(2 парчиња) х Ракавици(без малопродажен пакет) зимски додатоци 3-во-1 - можете да ја користите оваа повеќефункционална капа и шал и ракавици поставени заедно или одделно како што сакате. Сјај плеуче кадифе дизајн во цврста боја, буци ребрести плетени вертикални пруги, една големина најмногу одговара, одлична и за момчиња и за девојчиња. Манжетна капа од грав со симпатична мека помпон одозгора, декор за лепенка од вештачка кожа напред, задебелена кадифена обвивка, ја одржува главата и ушите топли. Шалот е доволно долг за да биде завиткан над себе многу пати за дополнителна топлина, спречувајќи ледените ветрови да се спуштат по вратот. Ракавици со полни прсти, дизајн на навивање со манжетни, кои доаѓаат со конец за вашето дете да може да ги наниже ракавиците околу вратот на вашето бебе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.