Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Слива Цвет Напрсток Вежба Малку Мини Струг Машина Дрво Алатка Капка Брод

Слива Цвет Напрсток Вежба Малку Мини Струг Машина Дрво Алатка Капка Брод

DEN 992.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Карактеристики : Изработени од висококвалитетен материјал, практичен и корисен.Исклучителна изработка, антикорозивна и отпорност на абење, широка применливост.Лесен за инсталирање и замена.Вежба Само малку, други додатоци демо на сликата не се вклучени!Спецификација : Материјал : Волфрам Челик : Додатоцибојка : Како Што Е Прикажано Слики Големина : Големина Вкупна Должина : 30мм/ 1,18 индијаметар : 14мм/ 0,55 вдишувај Дијаметар : 6мм/ 0,24 инквантитет : 1 Пакет вклучува : 1 х Вежба Bit Note : 1.No малопродажен пакет.2.Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. плз бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.3.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам! Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви го решиме. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми. Слива Цвет Напрсток Вежба Малку Мини Струг Машина Дрво Алатка 6мм Капка Брод.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.