Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Струже За Жени Врвови Еластични Печатени Плус Големина Краток Ракав V Вратот Работна Облека Кошули Секојдневен Блуза Со Џеб Медицинска Сестра Униформи Жени

Струже За Жени Врвови Еластични Печатени Плус Големина Краток Ракав V Вратот Работна Облека Кошули Секојдневен Блуза Со Џеб

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Сезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Џебови. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Причинско-Големинска табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 20см/7.87" Должина : 70см/27.56"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.73" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 21см/8.27" ДОЛЖИНА : 71 CM/27.95"големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 112cm/44.09" рамо : 48cm/18.90" ракав : 22cm/8.66" ДОЛЖИНА : 72 CM/28.35"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 120cm/47.24" рамо : 50см/19.69" ракав : 23см/9.06" должина : 73см/28.74"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 Биста : 126см/49.61" РАМО : 52СМ/20.47" Ракав : 24см/9.45" должина : 74см/29.13" жени печатени Врвови плус големина краток ракав в РАБОТНА ОБЛЕКА ЗА вратот КОШУЛИ ОБИЧНА БЛУЗА со џебови. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Одлично за шорцеви,Фармерки или хеланки. Струже Врвни Женски Врвни Женски Работни Униформи За Нега На Жени Со Три Џебови Краток Ракав V-Вратот Шарени Маици. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет. Обичен Долг Ракав/ Краток Ракав / врвови Без Ракави, Вратот на екипажот/ V Вратот Балон Ракав Печатен/ плетен врв, цврст, раглан кошула, лабави маици.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.