Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Обетки Силиконски Калап Божиќен Приврзок Обетки Мувла За Домашна Декорација

Обетки Силиконски Калап Божиќен Приврзок Обетки Мувла За Домашна Декорација

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Карактеристики : . 100% сосема нов и висок квалитет. Безбеден силиконски материјал : Овие калапи се изработени од висококвалитетен силикон и се нетоксични. Мазна внатрешност : внатрешноста на овие калапи е мазна, така што материјалот од смола е мазен и рамен без нерамни недостатоци. Можете да додадете извонреден златен прав, сребрени светки, пигменти и разни убави украси во калапот, се додека е исполнет со епоксидна смола, може да ви донесе прекрасни ефекти, полни со свој стил. Нелеплив : нелеплив, лесен за одвојување и чистење, може да се рециклира. Широка примена : овој силиконски калап е погоден за правење обетки, приврзоци и украси. Пакетот Вклучува : . 6х/12х Божиќ Обетка Мувла. Спецификации : . Боја : Сина . Материјал : Силикон . Големина 1 : 4х6, 3см/1, 57х2, 48ин . (Подетално, погледнете ја фотографијата.). Количина : 6 парчиња/12 парчиња. забелешка : . Ве молиме дозволете малку грешка на големината поради рачно мерење. Бојата може да постои малку разлика поради различни дисплеи. Безбеден силиконски материјал : Овие калапи се изработени од висококвалитетен силикон и се нетоксични. Мазна внатрешност : внатрешноста на овие калапи е мазна, така што материјалот од смола е мазен и рамен без нерамни недостатоци. Можете да додадете извонреден златен прав, сребрени светки, пигменти и разни убави украси во калапот, се додека е исполнет со епоксидна смола, може да ви донесе прекрасни ефекти, полни со свој стил.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.