Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Филтер за воздух Одговара изберете: 1997 - ФОРД Ф150, 2001-ФОРД БЕГСТВО

Филтер за воздух Одговара изберете: 1997 - ФОРД Ф150, 2001-ФОРД БЕГСТВО

DEN 168.96
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

ЕЛЕМЕНТ,А/КЛ Филтер За Воздух Одговара Изберете : 2000-2003 форд Ф150 8 Цил 5.4 Л 1997-1999, 2004-2008 ФОРД Ф150 8 Цил 4.6 Л 2001-2008 ФОРД БЕГСТВО 6 Цил 3 Л 1997-2009 ФОРД ЕКСПЛОРЕР 6 Цил 4 Л 1997-2009 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА 8 ЦИЛ 5.4 Л 1997-2004 Форд ф250 8 Цил 5.4 Л 1997-2016 ФОРД ЕКОНОЛИН 8 ЦИЛ 5.4 Л 1996-2004 Форд Мустангот 8 ЦИЛ 4.6 Л 2004 Форд Ф-150 Наследство 6 ЦИЛ 4.2 Л 2000-2005 Форд Екскурзија 10 ЦИЛ 6.8 Л 1998-2004 Линколн навигатор 8 цил 5.4 Л 1999-2003 Форд Ф350 10 ЦИЛ 6.8 Л 2004 Форд Ф350 8 Цил 5.4 Л 2017-2019 ФОРД ЕКОНОЛИН 10 Цил 6.8 Л 1995-2002 линколн континентал 8 ЦИЛ 4.6 Л 2002 ЛИНКОЛН БЛЕКВУД 8 ЦИЛ 5,4 Л И Повеќе - Додадете Го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.