Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Рис Универзал Прилагодливи Про Спојка Заклучување

Рис Универзал Прилагодливи Про Спојка Заклучување

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Оваа универзална брава за Спојување на Рис Влечна Сила спречува кражба и ја одржува вашата приколка безбедна. Светлата, жолта боја е многу видлива и ги одвраќа крадците. Тоа ќе работи на стандардни, директно, валани, булдог и пренапони сопирачки спојки. Дизајниран да одговара на 1-7/8 Инчи., 2 Во., и 2-5/16 Во. спојки. Дизајниран да одговара на 1-7/8 Инчи., 2 Во., & 2-5/16 Во. спојки. Одбива кражба. 'Рѓа отпорни финиш.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.