Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Рапала Растера Рап Сенка Риболов Наведуваш 2.75 1 4оз Сребро

Рапала Растера Рап Сенка Риболов Наведуваш 2.75 1 4оз Сребро

DEN 208.64
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Крајната форма на мамка само што доби лош став. Набљудувањето на бегството додека стрелате од страна на страна е една работа, но чувството на мамка во сенка вибрира врвот на прачката го прави навистина уникатен. Мамка риба скитер и расфрла кога ги гонат предатори-токму оваа непредвидлива и избегнувачка акција го активира штрајкот. Изработена од балса, со Прилагодена Расфрлана Усна, Рап Сенката Рапала постојано плива со непредвидлива и избегнувачка убедлива акција-совршено имитирајќи ранлива мамка. Фрлен или тролан, тоа е совршен избор за секој вид дивеч. Опремени СО ВМЦ црна никел круг куки свиткување. Должина 2.75 " и тежи 1/4оз. Балса Тело кој Растера Усна. Дејствата вклучуваат Затајувачки, Непредвидливи, Лебдечки, Не Штракаат. Наместен Со ВМЦ Црн никел високи куки. Мулти-Видови Дивеч. Две Премиум vmc® Црна Никел Високи Куки. Техника : Фрлени или Тролани.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.