Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женска Колекција Патување Џада Мазга Сина Фау Велур М

Женска Колекција Патување Џада Мазга Сина Фау Велур М

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Направете стилска изјава со Колекцијата Патување Џада Мазга. Со палец од бадем и нежни вкрстени детали, ова вкусно и женствено лизгање е се што ви треба за да ги занишате вашите облеки за топло време како шеф.Карактеристики и Придобивки ВЕШТАЧКА кожна облога додадена влошкасинтетичка НАДВОРЕШНА ѓон КОЛЕКЦИЈА НА ПАТУВАЊА. Повод : Повик. Големина : 12. Материјал : ВЕШТАЧКИ. Боја : Сина. Стан. Мазга. Вкрстени Ремени. Поместена. Удобност. Лизгај. Висина На Петицата : 0,5. Тип На Пета : Блок.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.