Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Епл Оценка Macbook Pro 2.0 Ghz Двојно Јадро i MLUQ2LL 512gb SSD 8GB Мемориски Дисплеј Mac OS Сиера Вклучен Адаптер За Напојување

Епл Оценка Macbook Pro 2.0 Ghz Двојно Јадро i MLUQ2LL 512gb SSD 8GB Мемориски Дисплеј Mac OS Сиера Вклучен Адаптер За Напојување

DEN 11904.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Apple A Одделение Macbook Pro 13.3-инчен (Мрежница, Сребро) 2.0 Ghz Двојно Јадро i5 (Крајот на 2016) MLUQ2 L/512 GB SSD 8 GB Меморија 2560x1600 Дисплеј Mac OS Сиера Адаптер За Напојување Вклучен Macbook Pro 13.3-инчен (Мрежница, Сребро) 2.0 Ghz Двојно Јадро i5 (Крајот на 2016) . - Apple MLUQ2 LL/A. Macbook Pro "Core i5" 2,0 13-Инчен (Дисплеј На Мрежницата Кон Крајот На 2016 Година, Две Порти Thunderbook 3) има 14 nm, 6-Та Генерација "Skylake" 2,0 GHz Intel "core i5" процесор (6360 U), СО двоен независен процесор "јадра" на еден силиконски чип, 4 MB заеднички ниво 3 КЕШ, ПРИЛАГОДЕТЕ го вашиот хард Диск И Меморија, И Интегриран Intel Iris графика 540 графички процесор Кој Ја Дели Меморијата Со Системот. Епл А Одделение Macbook Про (Крајот На 2016). 13.3 " Ретина 2560х1600 Дисплеј. 2.0 Ghz Двојно Јадро i5. 512gb SSD 8 GB Меморија. Мек ОС Х в10. 12 Сиера. Вклучен Адаптер За Напојување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.