Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Eyикмарн Жените Без Ракави Руширан Фустан Лето Едно Рамо Шпагети Ремен Бодикон Партија Фустан За Коктел Ноќен Клуб Плажа

Eyикмарн Жените Без Ракави Руширан Фустан Лето Едно Рамо Шпагети Ремен Бодикон Партија Фустан За Коктел Ноќен Клуб Плажа

DEN 351.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Жените Без Ракави Рушен Фустан Лето Едно Рамо Шпагети Ремен Бодикон Партија Фустан За Коктел Ноќен Клуб Плажа. Карактеристики. Еднобојна, без грб, ремен за шпагети со едно рамо, летен рушен фустан без ракави, секојдневен мини фустан за забави, прават да изгледате тенок, задолжителен фустан за вашата гардероба. Погоден за лето, клуб, секојдневен, забава, плажа, одмор, работа, секојдневен живот, запознавање. Големина(см)ttttt t. st Length : t66, 80t Bust : t71, 88пресврт : t59, 94. Mt Length : t68. 07t Bust : t75. 95пресврт : t64. 01. Lt Length : t69. 34t Bust : t81. 28пресврт : t70.1. Големина (инч)tttttt. s t Length : t26. 30 t Bust : t28. 30 пресврт : t23. 60 . Mt Length : t26. 80 t Bust : t29. 90 пресврт : t25. 20 . Lt Length : t27. 30 t Bust : t32. 00 пресврт : t27. 60 . Спецификација. Материјал : Полиестер. Стил : Мода. Пол : Жени. Сезона : Лето. Ракав : Без Ракави. Шема : Цврста Боја. Големина : С, М, Л. Боја : Црна, Темно Сина, Бела, Вино Црвена, Црвена, Небесно Сина, Каки. Повод : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1* Женски Фустан. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Многу Прилики : Елегантни женски фустани за забави со ремени за шпагети се совршени за лето, клуб, секојдневен, забава, плажа, одмор, работа, секојдневен живот, состаноци. Мек Материјал : Летните женски фустани за забави без ракави се изработени од полиестер, мека ткаенина, лесни и дише, ладни и удобни за носење во топло лето. Најдобар Подарок : летен фустан без ракави со ремен за шпагети може да се комбинира со сандали, влечки или високи потпетици за секојдневен и елегантен изглед, исто така одличен подарок за вашата девојка или сопруга. Големина и Боја : С, М, Л, ве молиме проверете ги деталите за нашиот производ во описот, Бојата : црна, темно сина, бела, црвена, црвена, небесно сина, каки. Секојдневен Дизајн : Еднобоен, без грб, ремен за шпагети со едно рамо, летен рушен фустан без ракави, секојдневен мини фустан за забави, ве прави да изгледате тенок, задолжителен фустан за вашата гардероба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.