Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Машки Зимски Цврст Крпеница Пресече Џеб Јакна Долг Ракав Копче Летаат Џеб Јакна Палто Фустан Палто За Мажи Долго

Машки Зимски Цврст Крпеница Пресече Џеб Јакна Долг Ракав Копче Летаат Џеб Јакна Палто Фустан Палто За Мажи Долго

DEN 214.08
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Машки Зимски Цврст Крпеница Пресече Џеб Јакна Долги Ракави Копче Летаат Џеб Јакна Палто Фустан Палто За Мажи Долги : машки. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневно, Секојдневно. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Редовно. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : Зима. Што добивате : 1 Х Машки Материјал За јакна : Полиестер, Дише и Мек, Лесен И Дише Дуксер Ве Одржува Ладни и Суви Додека Тренирате. [Дизајни]Пуловер со Долги Ракави, Врвови На Блок Во боја, Есенски Врвови за Машки, Долг Ракав,Страничен Џеб, Мува со патент, Тој е Мек, Растеглив и Удобен. Прилика : Fall И Зима, Совршени За Вежбање, Трчање, Јога, Шопинг, Патување, Забава, Одмор, Клуб, На Отворено И Секојдневно За Носење. Пролет, Fall И Зима. Погоден За Тинејџер, Машко.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.