Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мерилин Монро Бакнеж Ограничено Издание Средно Ковчег Лепак - На Ноктите, Црвено Црно

Мерилин Монро Бакнеж Ограничено Издание Средно Ковчег Лепак - На Ноктите, Црвено Црно

DEN 107.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Канализирајте ја вашата внатрешна икона со овие прекрасни маниси инспирирани од гламурот на најпознатата филмска ѕвезда Во Холивуд, Мерилин Монро. Претходно нанесената гел-завршница е водоотпорна, отпорна на дамки и не е потребно суво време. Издржливи, флексибилни и удобни, лесно се нанесуваат за само неколку минути со отстранување без проблеми што нема да ги оштети вашите природни нокти. САМ комплет за нокти содржи 28 лажни нокти, розова гел лепак за нокти нето ст. 2 г (0,07 мл.), мини датотека за нокти и стап за маникир. Споделете ја возбудата од овие оригинални дизајни создадени за да ја одразат елеганцијата, привлечноста, убавината и храброста на првиот и најиконскиот инфлуенсер за убавина во светот! Не е потребен лак. Долготрајни до 7 дена. Вегански И Без Суровост.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.