Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Раптор - 15-ц Ф150 17-ц Ф250 ф Супер Кабина 5ин Ое Стил Криви Сс Овални Чекори Одговара изберете: 2015 - ФОРД Ф150, 2017 - ФОРД Ф250

Раптор - 15-ц Ф150 17-ц Ф250 ф Супер Кабина 5ин Ое Стил Криви Сс Овални Чекори Одговара изберете: 2015 - ФОРД Ф150, 2017 - ФОРД

DEN 2560.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Раптор Серија 5 Во Ое Стил Закривени Овални Чекори Полиран Нерѓосувачки Челик - 15-23 Форд Ф-150, 17-23 Ф-250/Ф-350 Супер Должност Суперкаб. Воведување На Raptor Серија 5in OE Овални Нерф Барови Нерѓосувачки Челик! Раптор Серија барови внимателно се испраќаат целосно собрани и со сите хардвер. Со се што е заедно во една кутија подготвена за одење, инсталацијата е ветре! Овие шипки, исто така, ја прикажуваат новата целосна чекор рампа во стилот на седло со 5 инчи со логото На Серијата Раптор во средината и крива од 30 степени на двата краја. Овие цевки од нерѓосувачки челик блескаат како хром поради револуционерниот систем за полирање со 5 чекори што обезбедува долготраен сјај. Овие шипки доаѓаат и со високо полирани, заварени крајни капачиња за да го комплетираат изгледот. Шипките Од Серијата Раптор се оценети дека содржат над 500 фунти парче и се стандардни со ограничена Доживотна Гаранција водечка во индустријата. Раптор РАП1603-0360 1603-0360 15-Ц Ф150/17-Ц Ф250/Ф350 СУПЕР КАБИНА 5ИН ОЕ СТИЛ ЗАКРИВЕНИ СС ОВАЛНИ ЧЕКОРИ Одговара Изберете : 2015-2023 Форд Ф150 2017-2022 форд Ф250 2017-2022 форд Ф350 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.