Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лавина Мали Деца Хајкер Чизми Црн - 12

Лавина Мали Деца Хајкер Чизми Црн - 12

DEN 399.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Пешачки Чизми За Момчиња Од Лавина, имаат Кука За Врзување, лесен среден ѓон за долготрајна удобност, супериорно амортизирање и напреден гумен ѓон за влечење за движење без лизгање. Овие чевли ќе ви помогнат да ги надминете предизвиците во секоја екскурзија за пешачење на отворено, одржувајќи ги нозете безбедни, суви и топли. Стилот е модерен за секојдневниот животен стил. Удобно : Неговиот висококвалитетен материјал ги прави да останат удобни цел ден. Стилски : Неговиот разноврсен дизајн ги прави да се вклопат во голема разновидност на ситуации. Издржлив : ѓонот ќе трае со месеци на абење и многу повеќе!. Безбедно : Обезбедува вистинска количина на заштита и поддршка. Висококвалитетно : Изработено имајќи ја предвид удобноста на вашите деца.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.