Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Војна На Ѕвездите: Сага-Вејдер Срца Ѕид Постер, 22.375 34

Војна На Ѕвездите: Сага-Вејдер Срца Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Сага-Вејдер Срца Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Сага-Вејдер Срца Ѕид Постер Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран ОД Фсц. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.