Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мачрус Горниот Отскокнување 7. FT Тркалезна Брануваа Поставена Со Систем За Безбедносно Куќиште: Брануваа Во Дворот - Брануваа На Отворено за деца-Возрасни

Мачрус Горниот Отскокнување 7. FT Тркалезна Брануваа Поставена Со Систем За Безбедносно Куќиште: Брануваа Во Дворот - Брануваа

DEN 3519.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој Комплет За Тркалезна Брануваа Со Горно Отскокнување На Мачрус Со Систем за Безбедносно Куќиште носи забавно отскокнување во вашиот двор. Заедно со лесната структура на склопување, нашата Подлога За Скокање И Безбедносната Подлога се тестираат ДА бидат ОТПОРНИ НА УВ и вода. Ви нудиме безбедна и долготрајна забавна инвестиција. Нашата подлога за скокање е изработена од врвен пп мрежен материјал кој има најсовремени шевови од 8 реда. Обезбедува дополнителна сигурност и спречува кинење, кинење или влошување на подлогата со текот на времето. Ќе уживате во долгогодишна безбедна забава на вашата нова брануваа без никакви грижи. Нашите брануваа се супер безбедни за употреба и се одлични за секој двор или надворешен амбиент. Мрежното куќиште и дебелиот заштитник од пена обезбедуваат безбедност за децата. Нашите брануваа можат да издржат тежина до 220 килограми. Опремени со галванизирани извори од високата класа, Брануваа Со Горно Отскокнување На Мачрус обезбедуваат огромен импулс на скокање и сила на пукање за контролирано и одговорно искуство со скокање. Се одликува со цврста метална и пролетна конструкција која гарантира дека вашето дете ќе ужива во години забава без да се грижи за кршење. Тоа е вистинската големина за секое поставување на отворено/двор. И тоа е скокање површината нуди доволно простор за вашите малечки да ја канализираат целата своја енергија. Доаѓа со упатство за употреба за да го направи склопувањето податливо. Ајде да излеземе и да играме! Бескрајни Часови Забава На Отворено : Горната Брануваа со Отскокнување од 7,5 СТАПКИ со безбедносна подлога над пружините ја обезбедува безбедноста на децата и ја продолжува способноста за носење товар на пружините. Нашите рекреативни брануваа се издржливи поради СТАНДАРДИЗИРАНИОТ цврст челик АСТМ за да обезбедат многу забава за децата. Лесно За Склопување : упатството за употреба е лесен за употреба со детска брануваа за да се обезбеди леснотија при првото склопување на додатоци за брануваа. Се погриживме да ги добиете сите делови од брануваа со мрежа во едно пакување што нема да го задржи вашето дете да чека премногу долго. Ајде да се забавуваме. Совршен Подарок : Направете вашите деца да се чувствуваат посебно на нивниот роденден изненадувајќи ги со нашата брануваа за мали деца и постари деца да имаат возбудливо искуство со отскокнување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.