Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Каролини Богатства ЦК5150ФЦ Пудлица Мачка Љубов Пена Подлога Во собата на 4, Црвена, 1 2, разнобојни

Каролини Богатства ЦК5150ФЦ Пудлица Мачка Љубов Пена Подлога Во собата на 4, Црвена, 1 2, разнобојни

DEN 251.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Каролини Богатства CK5150 FC Пудлица Мачка Љубов Пена Подлога Во собата на 4, Црвена, 3 1/2 x 3 1/2, мултиколирана Пена Подлога Во собата на 4 кој раса специфични пудлица уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прослават денот на Вљубените празник со овој денот на Вљубените декоративни Подлога во собата. Оваа Пена Подлога Сет од 4 е од каролини богатства колекција Љубовта е. Плоштад Уметнички Дела Пена Подлога во собата на четири подлоги. Секоја со димензии 3 1/2 инчи на 3 1/2 инчи. Трајно обоен со уметнички дела во целосна боја и отпорен на избледување. Одлично е да ја чувате водата од вашиот пијалок надвор од вашата маса и да додадете малку талент на собир. Совпаѓајте со еден од изолираните ладилници или гушкачи за убаво пакување подароци. Измијте го подметачот во горниот дел од машината за миење садови, извадете го и легнете рамно за да се исуши. Дизајнот нема да излезе. Направено од истиот материјал што го користиме за нашите влошки за глувци. Материјалот е отпорен на топлина. Совршен за ладни или топли пијалоци. Кафе или чај. Овој комплет За Подметнување е од каролини Богатства Мачки категорија на производи. Трајно обоен и отпорен на избледување. Одлично е да ја чувате водата од вашиот пијалок надвор од вашата маса и да додадете малку талент на собирање. Совпаѓајте со еден од изолираните ладилници или гушкачи за убаво пакување подароци. Измијте го подметачот во горниот дел од машината за миење садови. Дизајнот нема да излезе. Направено од нашиот материјал за подлога за глувчето и е отпорен на топлина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.