Срање е-Наежвам ПРЕДВОДЕНА ЕЛЕКТРОНСКИ Пикадо Кабинетот Во Собата

Срање е-Наежвам ПРЕДВОДЕНА ЕЛЕКТРОНСКИ Пикадо Кабинетот Во Собата

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Стрелецот е-Наежвам 1000 го нуди најдоброто од двата света за играчите на пикадо ? уникатниот материјал За Е-наежвам на таблата нуди можност за репродукција на табла со влакна и погодност за електронско бодување. Сега не треба да избирате помеѓу маката за пресметување резултати со табла со влакна или отскокнување и неавтентично чувство на електронска табла со пикадо. Е-Влакната 1000 го прави сето тоа! Таблата располага и со челични и со меки пикадо за максимална разноврсност. Оваа електронска табла со пикадо вклучува се што ви треба за играње пикадо, вклучувајќи модерен кабинет и додатоци. Монтиран е во кабинет во современ стил со вградени држачи за пикадо, за да можете да ги одржувате сите ваши додатоци организирани и подвиткани кога не се користат. Таблата може да прими до 8 играчи со 4 Дисплеи За резултат На Крикет И голем прозорец за активен резултат со светли Led Диоди за максимална видливост. Таблата Со Пикадо е-Наежвам 1000 нуди флексибилност за играње против себе или против семејството и пријателите со 38 различни игри и 183 варијации за избор. Таблата со пикадо нуди и функции, вклучувајќи соло игра за да можете да играте против компјутерот и интерактивна опција Хеклер која аплаудира на добри фрлања и ги исмева играчите за лоши фрлања. Таблата со пикадо е комплетирана со два комплети пикадо со врвови (3) челици, два комплети (3) пикадо со мек врв, дополнителни совети и адаптер за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Е-наежвам одбор нуди способност за репродукција на наежвам со погодност на електронски бодување. Издржлива електронска табла за пикадо е монтирана во кабинет во современ стил. 13.5 " целна област нуди 38 различни игри и 183 варијации. До осум играчи со ЧЕТИРИ-плеер X/O LED резултат дисплеј и активен прозорец резултат. Додатоците вклучуваат шест пикадо со челични врвови, шест пикадо со меки врвови, дополнителни совети и адаптер за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.