Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Acc. Асистент на затегнувачот на ременот

Acc. Асистент на затегнувачот на ременот

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Собрание на затегнувач на додатоци за додатоци ИНА Собранието на затегнувачот на додатоци за додаток е директна замена на OEM што содржи иста висококвалитетна изработка и материјали како оригиналната опрема што ја заменува. Карактеристики и придобивки : ОЕ-еквивалентни и директно вклопување апликација со висока квалитетна прецизна склопување на напнатоста на пролетното напнатост OE наведено собрание на лежиште и склопување на макара, трајни долги животни перформанси ина. Асистент на затегнувачот на ременот, (целосно собрание).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.