Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Собрание за враќање на линијата Еделман

Собрание за враќање на линијата Еделман

DEN 367.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Приклучоците за прекинувач за притисок на управувачот овозможуваат повторно инсталирање на сензорите за притисок на ОЕ; Цинк обложени цевки штити од 'рѓа и корозија; Табовите за заклучување на банџо спречуваат да се олабават крајот на цревото; Двојно заклучување на брада со крајот на бодликава цевка обезбедува супериорен интегритет на црево/спојување Еделман 81120 склопување на линијата за враќање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.