Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Spongebob SquarePants жени јуниори ретро делфински графички шорцеви

Spongebob SquarePants жени јуниори ретро делфински графички шорцеви

DEN 284.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овие Spongebob Square Pants женски ретро делфински шорцеви се совршен додаток на вашата гардероба! Одликувајќи се со печатена графика на омилениот светски сунѓер и бикини, како и контрастно цевководи и затворање на кабелот. Ова кратко е лесно да се носи и добро се парови со која било облека. Совршено за да се спуштате наоколу во пролет и лето и одлично за затворено и отворено носење! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. fit : опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење за дополнителна удобност. Карактеристики : Графички принт на нога; Контрастно цевководи. © Виаком, сите права се задржани. Spongebob Square Pants Делфински шорцеви за жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.