Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Маичка за кратки ракави на Georgeорџ, 2-пакет, големини XS-3XL

Маичка за кратки ракави на Georgeорџ, 2-пакет, големини XS-3XL

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Класична маица направена во удобна ткаенина за целодневно носење? Направено. Изградете ги вашите секојдневни основи со овие маици со кратки ракави за мажи од Georgeорџ. Доаѓајќи во удобен дво-пакет, овие мажи беа дизајнирани да бидат во чекор со вашите дневни активности, додека обезбедуваат удобност и издржливост што ви е потребна за да издржите што и да носи денот. Исклучиво на. Материјал : 50% памук/50% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж. Машка маица за кратки ракави од Georgeорџ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.