Тачдог Крзно И Руно Мода Куче Јакна

Тачдог Крзно И Руно Мода Куче Јакна

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Крзното И Јакната За Модни Кучиња Од Руно "Каснување Од Бразда" спортуваат убав дизајн на вештачко крзно долж грбот. Овој Кучешки Капут е составен од ултра мазна и свиленкаста полиестерска мешана надворешна обвивка и е лесно внатрешно обложен со премиум изолација која е лесна и го загрева телото. Обратно Со Антистатичко Поларно Руно за дополнителна топлина и удобност. Дизајниран со ткаена шема слична на бранови за дополнителна модна привлечност со вез долж грбот. Карактеристики предвремени куќишта за удобен Пристап За Вклучување и Исклучување. Достапно во Повеќе Големини и Бои. Водич за општа Големина : од задниот дел на вратот до опашката ("Во" Инчи) 8" : ЕКСТРА МАЛИ 10-12" : МАЛИ 14-16" : СРЕДНИ 18-20" : ГОЛЕМИ 22-24" : ЕКСТРА ГОЛЕМИ. Спецификации За Големина : (Во Инчи). ХС : 8.3" Должина, 17.7" Обем На Градите, 12.2" Обем На Вратот СМ : 11.8" Должина, 21.7" Обем На Градите, 13.7" Обем На Вратот МД : 15" Должина, 24.4" Обем На Градите, 15.8" Обем НА Вратот LG : 18.9" Должина, 29.9" Обем На Градите, 16.9" Обем На Вратот XL : 22.8" Должина, 34.7" Градите Дебелина, 18.9" Вратот Дебелина вештачко крзно шиење По Должината На Грбот За Уникатна Мода Жалба. Уникатно Шиење Бранови долж Егзо-школка. Лесно Внатрешно Обложено за лесна подвижност и употреба Од Fall до Пролет. Обратно Со Поларно Руно за исклучителна удобност и топлина. Достапно во Повеќе Големини и Бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.