Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Подобри домови и градини со канти за складирање на коцка од полу-висина, сет од 2, повеќе бои

Подобри домови и градини со канти за складирање на коцка од полу-висина, сет од 2, повеќе бои

DEN 2495.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Подобри домови и градини со канти за складирање на коцки од половина висина на ткаенини можат да ви помогнат да создадете чист и удобен дом. Тие нудат место за вас да организирате некои од лабавите предмети што можат да предизвикаат натрупан изглед. Секој од нив мери 12,75 "l x 15 " w x 6 "h (32,4 cm x 38 cm x 15.2cm). Овие канти за складирање на ткаенини се лесни за носење со две отворени рачки за да можете лесно да ги преместите од просторија до просторија до просторија до просторија до просторија до просторија до просторија до просторија до просторија до просторија до просторија до просторија до просторија до просторија до просторија до просторија до просторија до просторија до просторија до просторија до просторија до просторија до просторија до просторија до просторија до просторија до Соба. Додадете ги на полица или простор за складирање за огромни организациски можности. Овие канти за складирање може да се користат во канцеларијата, училницата, кујната, бањата, детската соба и многу други области. Тие можат да имаат различни предмети, како што се списанија , ситници, мали играчки и повеќе. Подобри домови и градини, канти за складирање на коцки од половина висина, се достапни во најразлични неутрални бои, вклучувајќи црна, крем и сива боја, за да се координираат со широк спектар на стилови на украси за дома. Подобри домови и градини Канти за складирање на коцка од ткаенини од половина висина, сет од 2, повеќе бои : Димензии : 12,75 "L x 15" W x 6 "H (32,4 cm x 38 cm x 15.2cm). Склопувачки канти за складирање на складирање. 2 отворени рачки. Лесен за носење. Погодно е за канцеларија, дом, кујна, бања, детска соба, занаетчиска соба, училница и многу повеќе. Има различни предмети. Достапни бои : црна, крем и сива боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.