Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Globe Electric Theo 12 1-светло темно бронза на отворено wallид со чиста стаклена сенка, 44206

Globe Electric Theo 12 1-светло темно бронза на отворено wallид со чиста стаклена сенка, 44206

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Theo 1-лесен wallид на отворено од Globe Electric е прекрасен начин да донесете светлина во вашиот надворешен простор. Зачудувачката темна бронзена завршница го истакнува уникатно модерен дизајн за да додадете допир на стил во вашиот дом. Јасната стаклена сенка покажува сијалица совршено што го прави ова одлично парче со кое ќе се користи гроздобер инспирирана сијалица. Проверете го асортиманот на Globe Electric за да го пронајдете совршениот за да одговараат на вашиот вкус. Вклучува целиот хардвер за монтирање за брза и лесна инсталација и бара една E26/средна основа 60-вати-сијалица (продадена одделно). Разновидна : Со темна бронза, завршете го theидот на wallидот го надополнува секој декор што го прави идеално парче за сите ваши потреби за осветлување на отворено. Чиста стаклена сенка : Чистата стаклена сенка совршено ја покажува сијалицата за да обезбеди светло убаво осветлување на вашите надворешни области. Отпорен на временски услови : Идеално за секое надворешно опкружување - целосно отпорен на временски услови и изработено од цврст метал за да ги издржи елементите. Лесно инсталирање : Вклучува целиот хардвер за монтирање за брза и лесна инсталација. Барања на сијалицата : 1x E26/средна основа 60 W сијалица (продадена одделно).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.