Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Stuple industries Вие припаѓате меѓу фразата со диви цвеќиња, графичка уметност металик злато што лебди врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн од Сузан Бал

Stuple industries Вие припаѓате меѓу фразата со диви цвеќиња, графичка уметност металик злато што лебди врамени платно печатење

DEN 3461.76
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Нашата покачена 1,7 "" дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено над издржлива фондација за дрво, а потоа се монтира безбедно во модерна рамка за кутии. Димензии : 31 x 1,7 x 25 рамка, 30 x 1,5 x 24 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат Стандард : 21 x 1,7 x 17 преголеми : 31 x 1,7 x 25. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : пролет, растение, градина, ливада, цвет, цветни, диви цвеќиња. Дизајн од Сузан Бал.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.