Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Машки Мулти Џеб Патници Риболов Фотографија Директор Повик Отворено Елек

Машки Мулти Џеб Патници Риболов Фотографија Директор Повик Отворено Елек

DEN 191.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

* Големина На ознака : L ~ 3 XL, големината на ознаката Е азиска големина, малку помала од големината НА САД/AU/ЕУ. Ве молиме проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Ознака Size LXL2 XL3 XLBustcm100104108112inch4041.643.244.8shouldercm36384042nch14.415.21616.8 Должина cm57596163nch22.8 23,6 24,4 25,2 Измерени пред да бидат истегнати,познат како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете Отстапување од 1~3 см. * Ставка Ткаенина : Полиестер* Боја На Артикл : Армија Зелена/Каки/Темно Сива/Темно Сина/Светло Сива/Црна/Портокалова/Црвена (како што покажуваат сликите)* Состојба На Предметот : Сосема Нова* Опис На Предметот : Машки Мулти Џебни Патници Директор За Фотографија На Риболов Секојдневен Надворешен Елек* Содржина На Пакетот : 1 * Елек Како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.