Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Добијте Течен Детергент За Перење, Оригинално Свежо, Шише од 25 метри

Добијте Течен Детергент За Перење, Оригинално Свежо, Шише од 25 метри

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Моќниот течен детергент за перење темелно ја отстранува нечистотијата од облеката. Иновативната формула За Чување Свежо им овозможува на вашите алишта да останат посвежи, подолго. Остава облека со ладен, јасен, пријатен мирис. Дизајниран за стандардни и ТОЈ машини. Мириса одлично затоа што одлично чисти!. 6 недели свежина од миење до носење. Работи во сите машини за перење дури и во ладна вода. Чувајте подалеку од дофат на деца.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.