Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Пакет: Женски 7 Бермуди Долги Шорцеви Со Висок Струк Со Џебови-Секојдневен Тренинг За Трчање Атлетски

Пакет: Женски 7 Бермуди Долги Шорцеви Со Висок Струк Со Џебови-Секојдневен Тренинг За Трчање Атлетски

DEN 591.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Воведување На Женските Свилени Меки Бермуди со Вистински Најважни Работи-совршена мешавина на удобност и стил! Направени со свиленкаста мека ткаенина и мазно вклопување, овие шорцеви се дизајнирани имајќи ја предвид вашата крајна удобност. Со четири пара вклучени во секое пакување, ќе имате многу опции за секоја случајна или атлетска пригода. Практичните карактеристики како дизајнот и џебовите за повлекување гарантираат дека имате се што ви треба на дофат на раката. Појасот со среден пораст обезбедува удобно покривање и ласкаво вклопување, додека 7-инчниот шаблон нуди вистинска количина на покриеност за удобен и стилски изглед. Во Вистински Најважни Работи, ние веруваме во обезбедување висококвалитетна облека која нуди исклучителна удобност, стил и вредност. Затоа нудиме редовни и плус големини за да одговараат на вашите потреби, осигурувајќи дека ќе најдете совршено вклопување за вашиот тип на тело. Без разлика дали сте тинејџерка или зрела жена, овие шорцеви се совршени за вас. Инвестирајте Во Овие Женски Свилени Меки Бермуди со Вистински Најважни Работи и доживејте совршена комбинација на удобност и стил. Со нашата посветеност да обезбедиме достапни, висококвалитетни опции за облека за вредни семејства, можете да се чувствувате сигурни во купувањето знаејќи дека добивате голема вредност за вашите пари. Супериорен Дизајн : Нашите Женски Свилени Меки Бермуди Се дизајнирани имајќи ја предвид вашата удобност, нудејќи свиленкасто меко чувство и мазно вклопување што е неспоредливо со конкуренцијата. Придобивки Што Ќе Ви Се Допаднат : Совршени За секоја секојдневна или атлетска пригода, овие шорцеви нудат исклучителна удобност со нивната свиленкаста мека ткаенина и еластичен дизајн. Со четири пара вклучени во секое пакување, ќе имате многу опции за секоја активност. Практични Карактеристики : Нашите Женски Свилени Меки Бермуди имаат дизајн на повлекување и удобни џебови за да ги држат вашите најважни работи при рака. Појасот со среден пораст обезбедува удобно покривање и ласкаво вклопување. Плус, 7-инчниот инсем нуди вистинска количина на покриеност за удобен и стилски изглед. Вашето Совршено Вклопување : ние нудиме редовни и плус големини за да одговараат на вашите потреби, осигурувајќи дека ќе најдете совршено вклопување за вашиот тип на тело. Без разлика дали сте тинејџерка или зрела жена, овие шорцеви се совршени за вас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.