Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Едноставно Дејзи, Мартини Стакло Среќен Час Геометриски Печатење Пласмат , Бледо Сина

Едноставно Дејзи, Мартини Стакло Среќен Час Геометриски Печатење Пласмат , Бледо Сина

DEN 175.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Шармирајте ги вашите гости со едноставни, а сепак елегантни подлоги! Едноставно Маргаритки модерните подлоги доаѓаат во комплет од четири и се идеални за секоја пригода. Со изобилство на дизајни за избор, секогаш ќе бидете подготвени со беспрекорен декор на масата! "Едноставно Дејзи, 18 х 14 Инчен Мартини Стакло Среќен Час Геометриски Пласман За Печатење (сет од 4), бледо Сино : Сет од 4 подлоги. Идеален за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор. Полиестерска Конструкција. ".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.