Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Доенчиња Мал Репка Кралскиот Њујорк Се Среќава Со Срцето Лилјак Маица

Доенчиња Мал Репка Кралскиот Њујорк Се Среќава Со Срцето Лилјак Маица

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Чувајте ги вашите млади Њујорк Метс навивач движат цел ден со Ова Срце Лилјак Маица од Мали Репка. Со премиум екран печатени Њујорк Метс графика, оваа маичка е сигурен да стане нивната омилена игра ден оди на. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машинско перење, сува сува ниска. Вратот на екипажот. Краток ракав. Официјално лиценциран. Марка : Мал Репка. Соодветна графика достапна и во големини за возрасни, млади и мали деца. Материјал : 100% Памук. Екран печатени графика.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.