Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Клуч За Цевки Тешки Челични Водоводџии Алатка Зацврстени Вилици Мултифункционален Издржлив Прилагодлив За Работилници За Подобрување На Домот Стил Б

Клуч За Цевки Тешки Челични Водоводџии Алатка Зацврстени Вилици Мултифункционален Издржлив Прилагодлив За Работилници За Подобрување

DEN 308.64
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

18-инчен Клуч За Цевки Тешки Челични Водоводџии Алатка Зацврстени Вилици Мултифункционален Издржлив Прилагодлив За Работилници За Подобрување На Домот Стил Б.клучот за цевки е изработен од 45# јаглероден челик, кој е цврст и тврд за долгорочна издржливост овој клуч за цевки за водоводџија е погоден за затегнување и олабавување на цевки со навој од сите форми, одличен за станбени водоводни работи И Поправкаводоводен Клуч Со Прилагодлива Вилица, прилагодувачот Добро И Брзо Се Прилагодува Со Оваа Длабоко Извиткана Навртка, Нелизгачкиот Клуч За Цевки Има Назабена Вилица и Прилагодлива Навртка, покриени нишки за самочистење, заменлив клуч за вилица и сп склопување што ги користат водоводџии, автомобилска механика, прилагодете ги автомобилските шипки за вратоврска и прачки 18 инчи прилагодлива алатка за клуч за директно цевки. 18-инчен Клуч За Цевки Тешки Стврднати Вилици. Кујна Водовод Клуч Брзо Прилагодување Орев. Челик Водоводџии Клуч Алатка За Одржување На Возилото. Бања САМ Водовод Цевка Клуч Прецизни . [Издржлив Материјал]клучот за цевки е изработен од 45# јаглероден челик, кој е цврст и тврд за долгорочна издржливост. [18 инчен Клуч За Цевки]овој клуч за водоводџија е погоден за затегнување и олабавување на цевки со навој од сите форми, одличен за станбени водоводни работи и поправка. [Функција]директно цевка клуч има назабени вилица и прилагодливи орев, покриени само чистење теми, заменливи вилица и сп собранието. [Широка Примена]Клуч за Цевки што го користат водоводџии, автомобилска механика, прилагодете ги автомобилските шипки и прачки за вратоврска. [Лесно За Прилагодување]Водоводен Клуч со Прилагодлива Вилица, прилагодувачот добро и брзо се прилагодува со оваа длабоко извиткана Навртка, рачка што не се лизга. Табела со големини : (опционално)Стил А : вкупна должина 40см/15,75 инчи, ширина 9см/3,54 инчи, максимален капацитет на вилицата 7,6 см, тежина 1,89 кг, 29 Стил Б : вкупна должина 40см/15,75 инчи, ширина 9см/3,54 инчи, максимален капацитет на вилицата 7,9 см, тежина 1,85 кг, 29 Пакетот Вклучува : 1 Цевка клучна забелешка : ве молиме дозволете Малку Грешки поради рачно мерење и различни монитори.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.