Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хартија И Плик Бр. Пликови, 1 2, Фуксија Розова, 25 Пакет

Хартија И Плик Бр. Пликови, 1 2, Фуксија Розова, 25 Пакет

DEN 72.32
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Испорача важна кореспонденција Со Џем Хартија И Плик #6 3/4 Премиум Комерцијални Коверти. Овие комерцијални пликови се погодни за доставување асортиман на пошта и во канцеларија и дома бидејќи нивната разноврсна стандардна големина и професионална презентација одговараат на сите ваши потреби за пошта! Секој плик има големина 3 5/8" х 6 1/2" и е направен од висококвалитетна хартија од 20 килограми за да се осигура дека внатрешната содржина останува безбедна за време на породувањето. Лесно, брзо затворање на гума за џвакање активирана со влага ги спречува напаѓачите да стигнат до вашата пошта додека комерцијалниот размавта додава слој на софистицираност во вашата кореспонденција! Идеален за испраќање деловни пораки, покани, РСВП, честитки, соопштенија и многу повеќе. Боја : Фуксија Розова. Големина : #6 3/4 (3,625 х 6,5 инчи). Количина : 25 Пакување. Овој Плик е обликуван Од висококвалитетна хартија од 20 килограми, има комерцијална размавта за џвакање и мазна завршница. Совршен за лична пошта, деловни пораки, честитки, соопштенија и многу повеќе!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.