Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Гумени Ленти, Бела, Големина 107, По Пакување

Гумени Ленти, Бела, Големина 107, По Пакување

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Гумени Ленти Од Хартија за ЏЕМ може да се користат за обезбедување на вашите белешки или пенкала. Овие бели гумени ленти се со големина 107 и се направени од густ гумен материјал, така што нема да мора да се грижите дали ќе пукнат. Тие доаѓаат во пакет од 50, така што ќе имате многу да ги одржувате вашите резерви заедно! Боја : Бела. Големина : 107. Количина : 50 Пакет. Карактеристики : Густа Гума. Издржливи пластични ленти што се користат за одржување на вашите материјали заедно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.