Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Летни Врвови Кошули Со Копчиња За Жени Печатење Туника Летни Врвови Облечени Секојдневни Ѕвончиња Ракави Против Вратот Пролетни Блузи

Женски Летни Врвови Кошули Со Копчиња За Жени Печатење Туника Летни Врвови Облечени Секојдневни Ѕвончиња Ракави Против Вратот

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Кошули Со Копчиња За Жени Печатење Туника Летни Врвови Облечени Секојдневни Ѕвончиња 3/4 Ракави Против Вратот Пролетни Блузикарактеристики : 1.Модни женски врвови.Дизајнот на кратки ракави ве прави попривлечни.2.Материјал : Летните Врвови се изработени од Полиестер, мала тежина, висококвалитетен материјал, растеглив, мек.3.Карактеристика : дизајнот на кошулите со долг ракав, пролетни есенски маици за жени, маици за печатење, кошули со кратки ракави, кошули со врат.4.Врвовите со кратки ракави, основните маички кошули се одлични со фармерки, тексас панталони, здолништа ,шорцеви со висок струк или хеланки.5.Удобно и Лабаво вклопување-маичката со долги ракави е многу удобна за носење и нема да се чувствувате затегнати во пазувите.6.Женските врвови се совршено носење со фармерки или хеланки во пролет, лето, fall или зима. Погоден за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија.Информации за производот : Сезона : Пролетен Пол : Жени, Девојка Повод : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневен, моден ракав должина : Три Четвртини Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Tops Size Bust Shoulder Sleeve Lengths92cm/36.22"40cm/15.75"42cm/16.54"69cm/27.17"M96cm/37.80"41.5 cm/16.34"43cm/16.93"70cm/27.56"L102cm/40.16"43cm/16.93"44cm/17.32"71cm/27.95"XL108cm/42.52"44.5 cm/17.52"45cm/17.72"72cm/28.35"XXL114cm/44.88"46cm/18.11"46cm/18.11"73cm/28.74"XXXL122cm/48.03"47.5 cm/18.70"47cm/18.50"74cm/29.13" [Удобен Материјал] : Овие костуми за жени се ткаенина погодна за кожата, еластична и мека, удобна и дише за носење. Не бледнее и се намалува. Мора да има во текот на летото. [Секојдневно Носење] : дами слатки кошули со кратки ракави врвови совршени за носење со хеланки, пар со фармерки, секојдневни панталони, здолниште, тексас шорцеви за комплимент-достоен изглед. [ Погодни Прилики] : женски трендовски секојдневни врвови на вратот погодни за излегување надвор, облечен секојдневен, одмор, плажа, забава, училиште, канцеларија, работа, секојдневно носење.овие летни кошули ЗА ОЦЕНУВАЊЕ ве одржуваат во добро расположение во текот на денот, ќе бидете пофалени кога ќе ги носите. [Идеја за подарок] : овој нов стил модни врвови е сладок подарок за девојки и жени.можете да го купите за себе или да им дадете женски врвови како подарок на вашата девојка, пријателка, соученичка, мајка, сестра. [Водич за големина] : ние сме задоволни да понудиме 100% задоволство за нашите квалитетни тимови. Што е најважно, ние обезбедуваме 30-дневно ветување за враќање на парите за сите дводелни комплети на нашиот бренд. Исто така, ве молиме внимателно погледнете ја нашата табела со големини за да ја обезбедите вашата големина пред да нарачате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.