Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
outfmvch свечени фустани за жени еднорамни возбудливи свечени вечерни фустанилим макси фустани женски фустани есенски фустани

outfmvch свечени фустани за жени еднорамни возбудливи свечени вечерни фустанилим макси фустани женски фустани есенски фустани

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S - US : 4 - - велика Британија : 8 - - еу : 34 - - биста : 82 - 90СМ/32,2-35,4"- - Половината : 64 - 72см/26,0-28,3"- - Колк : 86см/33,8" - - ДОЛЖИНА : 150СМ/59,0". Големина : М - - САД : 6 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 - - ЕУ : 36 - - Биста : 88-96см/34,6-37,7 "- - Половината : 70-78см/27,5-30,7 "- - Колк : 92см/36,2 " - - Должина : 151см/59,4". Големина : Л - - САД : 8 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 - - ЕУ : 38 - - Биста : 94-102см/37,0-40,1 "- - Половината : 76-84см/29,9-33,0 "- - Колк : 98см/38,5 " - - Должина : 152см/59,8". Големина : XL-US : 10 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 - - ЕУ : 40 - - Биста : 100-108cm/39.3-42.5 "- - Половината : 82-90cm/32.2-35.4 "- - Хип : 104cm/40.9 " - - Должина : 153cm/60.2". Големина : XXL - US : 12 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 - - ЕУ : 42 - - Биста : 106 - 114cm/41.7-44.8"- - Половината : 88 - 96cm/34.6-37.7"- - Колк : 110cm/43.3" - - Должина : 154cm/60.6" Жените Едно Рамо Ручаа Возбуда Формална Вечер фустанлим МАКСИ ФУСТАНИ ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ЈА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу секси за носење, Нов Изглед, Ново 3.Цветниот дизајн може да ве направи поубави и виталност, 4.Овој лесен, 2 Комплети е совршен за оние безгрижни денови!. Информации за производот : Сезона : Лето : Женски Повод : Секојдневен, Материјал : Полиестер Жигонгпатерн Тип На Шема : Ностил : Лежерна Должина : Редовнасихуета : Молив : одговара на големината На дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ жени облечи детали за Големината : . Есенски Фустани За Жени 2022 Фустани За Жени 2022 Свадбени Фустани За Гости За Жени Црни Фустани За Жени Џемпер Фустан За Жени Фустан Со Долги Ракави За Жени Бел Фустан Женски Свадбени Фустани За Венчавки Фустани За Жени Есенски Ренесансен Фустан Женски Фустани За Жени 2022 Фустан За Свадба Плус Големина За Жени Женски Фустани Женски Блузи Облечени Секојдневен Макси Фустан За Жени Секси Фустани За Жени Зимски Фустани За Жени 2022 Розова Облека За Жени Миди Фустани За Жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.